תיקונים לרכב לפני טסט בתל אביב

IMG-20220720-WA0129

תיקונים לפני טסט לרכב בתל אביב: שמירה על רכבכם תקין ובטוח

במוסך ICM בתל אביב מבינים את החשיבות של שמירה על רכבכם במצב תקין ובטוח. על אחת כמה וכמה לפני טסט או מבחן הרישוי השנתי שהוא חובה לכל בעל רכב, ובהחלט הזדמנות מצוינת לוודא שהרכב שלכם עומד בכל הדרישות הבטיחותיות הן למעבר חלק בטסט והן לנסיעה השגרתית שלכם.

על מנת להתכונן נכון לטסט הרכב שלכם ולעבור אותו בבטחה יש לבצע תיקונים לרכב לפני טסט בתל אביב -קבלו מס. הצעות:

  • בדקו את תאריכי התפוגה של המסמכים החשובים: ודאו שתעודת הרכב, רישיון הרכב וביטוח הרכב שלכם בתוקף.
  • עשו בדיקה עצמית של הרכב: לפני שאתם לוקחים את הרכב לטסט, מומלץ לבצע בדיקה עצמית יסודית. ודאו שאין נזילות, שהצמיגים במצב תקין, שהאורות עובדים ושהמראות נקיות.
  • טפלו בתקלות ידועות: אם אתם מודעים לתקלות כלשהן ברכב, עדיף לטפל בהן לפני הטסט וכדאי לעשות זאת במוסך ICM המורשה והמומחה לכל סוגי הרכב והמספק את שירותי ההכנה לטסט בתל אביב.
  • הביאו את הרכב למוסך ICM מורשה משרד התחבורה: אם אינכם בטוחים לגבי מצב הרכב שלכם, במוסך ICM בתל אביב נשמח לבצע עבורכם בדיקה יסודית של הרכב ולטפל בכל התיקונים הנדרשים לרכב לפני טסט בתל אביב, תוך שימוש בחלפים איכותיים ובהתאם להוראות היצרן.

זכרו, טסט לרכב בתל אביב הוא דרך חשובה לשמור על בטיחותכם ועל בטיחותם של הנוסעים האחרים בכביש ולכן בצעו את כל התיקונים לרכב בתל אביב. על ידי ביצוע תיקונים לרכב בתל אביב ובדיקות תקופתיות במוסך ICM, תוכלו לוודא שהרכב שלכם תקין ובטוח לאורך זמן.

מוסך ICM – המוסך שלכם בתל אביב

במוסך ICM אנו מציעים מגוון רחב של שירותי תיקון וטיפולים לרכבים, תוך התמקדות בהכנה לטסט רכב. צוות המוסך שלנו מורכב מבעלי מקצוע מנוסים ומיומנים, ואנו משתמשים בציוד מתקדם וטכנולוגיות חדישות. אנו מחויבים לספק ללקוחותינו שירות אדיב, מקצועי ואמין, תוך הקפדה על מחירים הוגנים.

דילוג לתוכן