מוסך לתיקון מיזוג אוויר לרכב בתל אביב

c4569942-7714-4a10-aad3-0a43937f1fd6

מוסך ICM – המומחים לתיקון מיזוג אוויר לרכב בתל אביב

מערכת מיזוג האוויר ברכב היא מערכת חיונית וחשובה במיוחד בחודשי הקיץ החמים בישראל. תקינות מיזוג האוויר לרכב בתל אביב חיונית לא רק לנוחות הנהג והנמצאים ברכב אלא שמערכת המיזוג הינה מערכת בטיחותית שכן נהיגה בתנאי חום קיצוני יכולים לפגוע בריכוז ובשליטה על הרכב.

מוסך ICM מומחים לכל חלקי ומרכיבי מערכת מיזוג האוויר

מערכת מיזוג האוויר לרכב כוללת בתוכה מכללים רבים שהמומחיות בטיפול ותיקון שלהם היא משמעותית מאד. החל ממדחס המזגן האחראי על דחיסת גז הקירור והזרמתו למערכת המעבה הממוקם בחזית הרכב, מקרר את הגז הדחוס והופך אותו לנוזל, המאייד הממוקם בתוך הרכב וממיר את הנוזל לגז ומקרר את האוויר שעובר דרכו, שסתום השולט על זרימת נוזל הקירור למאייד וגורם להתפשטותו, כמובן המאווררים שמפזרים את האוויר הקר בחלל הרכב ועוד מצבור של צינורות וחיבורים המקשרים בין הרכיבים השונים ומובילים את גז הקירור. מערכת מורכבת כבר אמרנו? ותיקונה לעיתים הוא לא פחות מורכב שכן כל חלקי המערכת נמצאים בתוך חללים צפופים עם נגישות לא פשוטה מה שמצריך מיומנות והיכרות עם מרכבי הרכב השונים על מנת להגיע לכל מערכת ומערכת בסוגי הרכב השונים.

  מערכת מיזוג האוויר סובלת ממספר תקלות נפוצות עלולות לפגוע בתפקוד מערכת המיזוג:

  אחת הבעיות הנפוצות ביותר הינה דליפות היכולות להתרחש בחיבורים, בצינורות או ברכיבים עצמם, המדחס הוא הרכיב המרכזי והיקר ביותר במערכת בד"כ התקלות בו יכולות להיגרם כתוצאה מבלאי, מחסור בשמן או בעיות מכניות, כמו כן נתיכים שרופים או רכיבים אלקטרוניים פגומים יכולים לשבש את פעילות המערכת, לכלוך או קורוזיה גם כן יכולים לגרום לסתימות במערכת הצינורות לזרימת האוויר והקירור.

   מוסך ICM מומחים לאבחון ותיקון תקלות במערכת מיזוג האוויר לרכב בתל אביב

   צוות המומחים של מוסך ICM יאבחן את התקלות במערכת המיזוג ברכב במידה וישנן ותמיד יתחיל בבדיקה ויזואלית הסורקת את כל מערכות המיזוג, אם לא נמצאו תקלות ויזואליות הנראות לעין נבצע בדיקות לחצים ודליפות ומיד אח"כ בדיקות חשמליות על מנת לוודא שהמערכת תקינה בבסיס הרכיבים הראשוניים ומכאן יעבור לתיקון מיזוג האוויר לרכב בתל אביב.

   תחזוקה שוטפת של מערכת המיזוג hכולה למנוע תקלות ולהאריך את חיי המערכת: הפעילו את המערכת באופן קבוע גם בחורף לפרקים קצרים כדי לשמור על גמישות האטמים ולמנוע דליפות. בצעו בדיקות תקופתיות, בדיקות לחץ ודליפות באופן תקופתי יכולות למנוע בעיות חמורות העלולות לייצר הוצאות מיותרות. בנוסף שמירה על ניקיון הרכיבים החיצוניים והפנימיים של המערכת והחלפת מסננים באופן סדיר על פי הנחיות היצרנים משפרת את איכות האוויר ומונעת סתימות בצנרת המערכת.

    במוסך ICM תקבלו את שירות המומחים הטוב ביותר במחירים הטובים ביותר ובמקצועיות בלתי מתפשרת לכל תקלה במזגן הרכב בתל אביב.

    דילוג לתוכן