מוסך למכוניות בתל אביב

IMG-20230112-WA0066

מחפשים מוסך אמין ומקצועי בתל אביב? מוסך ICM פה בשבילכם!

מוסך ICM הינו מוסך מורשה לכל סוגי המכוניות, הממוקם במרכז תל אביב. מוסך ICM מציע מגוון רחב של שירותי תיקון וטיפולים למכוניות, תוך שימוש בחלפים מקוריים, בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומתגאה בצוות מכונאים מיומן ובעל ניסיון רב שנים.

מה הסיבות לבחירה במוסך ICM לתיקון מכוניות בתל אביב?

צוות מוסך ICM בעל ניסיון רב וידע נרחב בכל סוגי המכוניות ומחויב לספק שירות אמין ומקצועי לכל לקוחותינו במחירים הוגנים לכל שירותי התיקון והטיפולים תוך זמינות גבוה לכל שאלה או ייעוץ ומשתדלים לשרת כל לקוח בכל שעה משעות היום באופן הראוי ביותר ובשקיפות מלאה. לעוברים בתל אביב ולתושבי תל אביב המוסך שלנו ממוקם במיקום מרכזי בעיר עם גישה נוחה ללקוחות מכל רחבי העיר ולאלה המבקרים או העובדים בה ומעוניינים לקבל שירותי מוסך למכונית בתל אביב.

מוסך ICM מציע מגוון רחב של שירותים לתיקון מכוניות בתל אביב וביניהם: כל סוגי הטיפולים התקופתיים לכל סוגי המכוניות מכל היצרנים, גם לרכבי יוקרה רבים היברידיים ורכבים חשמליים, תיקוני מכונאות לכל סוגי הרכבים, חשמל ומיזוג אוויר למכוניות, שירותי דיאגנוסטיקה למכוניות ועוד…

מוסך ICM בהנהלת ישראל אברמוב ממשיך לעשות את כל מה שאפשר על מנת להישאר תמיד בצד החיובי של הממליצים ולהישאר תמיד מוסך למכוניות בתל אביב הטוב וההוגן ביותר בתל אביב.

דילוג לתוכן