מוסך בת"א

IMG-20220720-WA0096

מוסך בת"א הוא אחד השירותים שאנחנו צרכנים הכי מחפשים מצד אחד ומצד שני קשה לנו לבחור מוסך חדש או להחליף את המוסך אליו אנחנו רגילים. בבחירת המוסך מתכנסים מס. פרמטרים חשובים שמשפיעים על ההחלטה, החל מהמלצות ועד קרבה גיאוגרפית למיקום המגורים או למקום העבודה על מנת שיהיה לנו נוח, זמין ונגיש להגיע למוסך.

מוסך ICM בת"א מצטיין בכל התכונות שאתם הצרכנים מבקשים החל מהמלצות בכל רחבי הרשת על השירות, המקצועיות והמחירים ההוגנים שלנו ועד הזמינות והנגישות למוסך שלנו שנמצא במיקום מעולה על ציר מרכזי במרכז ת"א ומאפשר לכם לשים את הרכב בשקט ובבטחה במשך כל שעות היום אם אתם בדרך לעבודה בתל אביב או גרים בתוכה.

שירותי מוסך ICM בת"א מתרכזים בכל הקשור למכונאות, חשמלאות, מיזוג אוויר ובדיקות ממוחשבות לרכבים מכל הסוגים החל מהמותגים הנפוצים ועד לרכבי פרמיום יוקרתיים במיוחד, את כולם תוכלו למצוא במוסך ICM ביום יום וכולם יעידו על השירות המנצח והטיפול האישי שמקבל אצלנו כל לקוח.

מוסך בת"א הינו האופציה הטובה ביותר אם אתם תושבי תל אביב או משיקים לאזורים בהם המוסך שלנו מוסך ICM נמצא ואנחנו ממליצים לכם לא להסס ולחפש אותנו ברשת, לקרוא עלינו ולהגיע אלינו ולהצטרף למאות הלקוחות שלנו מכל רחבי הארץ שנותנים בנו אמון בכל פעם מחדש.

אנו במוסך ICM בהנהלת ישראל אברמוב ממשיכים לעשות את הניתן בשירות, במקצועיות ובאמינות כדי לתת לכם הממליצים את כל הסיבות לתת לנו ביקורות טובות ולהיות מוסך לרכב בת"א מהמומלצים ביותר ברשת.

דילוג לתוכן