טסטים עד הבית בתל אביב

IMG-20220720-WA0129

טסטים לרכב עד הבית בתל אביב: אחד מהשירותים הנוחים ביותר שמוסך יכול להציע ללקוחותיו בתל אביב. באים, לוקחים את הרכב, מבצעים את כל התיקונים הנדרשים, מעבירים טסט ומחזירים את הרכב תקין ובטוח לנסיעה.

כולנו יודעים שלגשת לביצוע טסטים לרכב בתל אביב זה אחד מכאבי הראש של כולנו, והעמידה בתור, הזמן שכל דבר לוקח בנוסף לתיקונים שצריכים לבצע במידה ולא עברנו את הטסט בפעם הראשונה מצריכים מאיתנו משאבים של זמן, איבוד ימי עבודה, עצבים מיותרים וברוב המקרים גם הוצאות לא מחויבות המציאות.

מוסך ICM מספק לכם את שירות הטסטים עד הבית בתל אביב כך שכל מה שהעלנו במאמר זה לא יהיה עליכם אלא עלינו, צוות המכונאים שלנו המומחים לביצוע טסטים לרכב בתל אביב יבצע את כל התיקונים הדרושים (אם כמובן יש מה לעשות) ויעביר את הרכב באופן חלק מבלי לוותר על כל הדרישות של משרד התחבורה ומבלי לעגל פינות.

אנחנו במוסך ICM נבדוק את כל מכללי החשמל, האורות, מערכות האיתותים, צמיגים, מערכות הפליטה ועוד על מנת ששום רג'קט לא יעכב אותנו במעבר הטסט או בשפתו המקצועית מבחן רישוי שנתי בתל אביב.

אז בעת קבלת המסמך לביצוע טסט לרכב, שלמו אותו, וודאו שיש לכם ביטוח בתוקף ומוסך ICM בהנהלת ישראל אברמוב יקח ויחזיר לכם את הרכב בשירות הטסטים לרכב עד הבית בתל אביב שאנחנו מספקים ללקוחותינו.

דילוג לתוכן