הכנה לטסט לרכב בת"א

IMG-20220720-WA0129

הכנה לטסט רכב בת"א עם מוסך ICM

עומדים לפני טסט רכב בת"א? חושבים שזה כאב ראש שלא בא לכם עליו? אל דאגה!

מוסך ICM בתל אביב כאן כדי לעזור לכם לבצע לכם הכנה לטסט לרכב בת"א בצורה הטובה ביותר וכך לעבור את הטסט בהצלחה ועם רכב בטוח ומוכן לנסיעה שלווה, נעימה ובטוחה.

בבואכם לביצוע הכנה לרכב לטסט בת"א בידקו ראשית וודאו מהו תאריך הטסט המתוכנן דבר שתוכלו לראות ברישיון הרכב או בעת קבלת המכתב לתשלום רישיון הרכב. שימו לב שחשוב להגיע לטסט בזמן, שכן איחור עלול להוביל לביטולו.

עיינו בקפידה ברשימת הדרישות לטסט רכב בת"א שבד"כ זו מופיעה באתר משרד התחבורה ומתעדכנת מעת לעת או כמובן כנסו אלינו למוסך ICM וחסכו את כל ה"בלאגן" מכם. אנו נבדוק את הרכב מכף רגל ועד ראש בהתאם לדרישות משרד התחבורה ונעביר לכם את הטסט בת"א באופן חלק בלי לוותר על בטיחותו ותקינות כל המכללים ברכב.

אנו במוסך ICM נוודא מצב תקין של צמיגים, בלמים, תאורה, מראות, פליטת עשן ועוד. כמובן בעת הצורך נעדכן אתכם בממצאים, תאשרו את כל הדרוש תיקון ומכאן אנחנו נוכל להעביר את הטסט לרכב בת"א באופן יעיל מקצועי ומהיר.

כפי שנאמר כאן מומלץ מאוד להביא את רכבכם למוסך ICM המוסמך ומורשה משרד התחבורה לצורך ביצוע בדיקה מקיפה לפני הטסט בו צוות המוסך יבדוק את כל מערכות הרכב ויוודא שהן תקינות ועומדות בדרישות הטסט.

דילוג לתוכן